אודות

SafetyNet Group היא חברת השקעות פרטית הפועלת משנת 2012 באורלנדו, פלורידה.
הוקמה ע״י מיכאל זלקינד ואביחי סלע בעלי נסיון של שנים ברכישה וניהול נכסי נדל״ן מניבים.


מיכאל זלקינד, מנכ״ל ובעלים משותף, מנהל את תהליכי השיווק בישראל ומתמחה בניהול וליווי המשקיע מהרגע הראשון ועד האחרון, נסיונו העסקי עשיר ומגוון הכולל ניהול של מאות עובדים, פיתוח וייעוץ ארגוני לחברות מובילות וניהול השקעות נדל״ן בפלורידה, טקסס ואירופה.
מיכאל הצמח והתפתח בארה״ב בעל תודעת שירות בלתי מתפשרת המבטיחה תהליך מקצועי ויסודי לכל משקיע או לקוח מתעניין.
אביחי סלע, מנכ״ל ובעלים משותף,  ברוקר החברה. מנהל את ההשקעה בארה״ב מקצה לקצה. אביחי בעל נסיון של שנים בניתוח ואיתור הזדמנויות בשוק הנדל״ן האמריקאי, בעל רקע טכני רחב כמנהל פרוייקטים של שיפוץ ובנייה בארה״ב, אביחי מלווה את העסקה מרגע האיתור ועד רגע ההשכרה/מכירה עם עין לפרטים הקטנים ויכולת למקסם את כסף ההשקעה בצורה מירבית לרווחים גבוההים.

החברה שואפת לייצר ללקוחותיה הכנסה פאסיבית יציבה ובטחון לעתיד.
בשנות פעילותה רכשה החברה מאות נכסים עבור משקיעים מקומיים ובינלאומיים. החברה ידועה בשירות אמין, שקוף ומקצועי ללקוחותיה. החברה מתמחה בפרויקטים למטרת השכרה ארוכת טווח ופרוייקטים למטרת מכירה מהירה.
בכל השקעה אנו חותרים לאתר נכסים בעלי פוטנציאל גבוה, עם מינימום סיכונים.


SafetyNet מספקת ללקוחותיה מעטפת מקצועית משלב איתור הנכס ועד השכרתו.
ליווי המשקיע בבחירת הנכס תוך מתן דגש על העברת תכנים לימודיים ומקצועיים, שקיפות מלאה מול המשקיע הכוללת מידע מהשטח, תמונות וסרטונים.


SafetyNet עובדת בשותפות עם מיטב אנשי המקצוע בתחום בארץ ובארה״ב- עם ליווי מלא של עו״ד קרן אדמוני, ורו״ח למיסוי בינלאומי גדי סולומביץ׳.

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם