מסלול השקעה

אפיון משקיע

קביעת סטנדרטים להשקעה לפי רמת סיכון, תשואה, הון עצמי ומטרות קצרות וארוכות טווח.

בחירת נכס ואפיק השקעה מתאים

חברת SafetyNet מתחילה סינון ואיתור לפי תהליך האפיון. המשקיע מקבל מהחברה מסמך מידע שבועי עם נכסים. המסמך כולל מידע מפורט שנאסף על הנכס: ניתוח אזורי, ניתוח שוק השוואתי, ניתוח מצב מכני, קביעת רמת סיכון וקביעת רווחיות קצרה וארוכת טווח. ברגע שהמשקיע מאשר את הנכס, מתחילים בתהליך מו”מ מול המוכר.

מו״מ מול המוכר

חברת SafetyNet בעלת ידע נרחב במו״מ ומסייעת ללקוחותיה לאורך כל התהליך. הסיוע כולל ליווי וניהול משא ומתן אל מול המשקיע במטרה לקבל את המחיר הטוב ביותר עבור לקוחותינו.

תקופת בדק

תקופת הבדיקה נערכת כשלושה עד עשרה ימים בהם החברה עורכת בדיקה לנכס במטרה להגן על המשקיעים מפני הסיכונים. בתקופת הבדק אנו עורכים את הבדיקות הבאות:
אינספקשן כללי – דו”ח של כ-40 עמודים המפרטים את כלל רכיבי הבית לרבות תמונות והמלצות.
אינספשן ארבע נקודות – דו”ח נקודתי על מערכות הבית ותקינותם: צנרת, חשמל, מזגן וגג
אינספקשן גג – דו”ח נקודתי על מצב הגג בנכס.
אינספקשן מזיקים – דו”ח הבודק את סטטוס המזיקים בבית בעבר ובהווה.
לאחר הבדיקות הנ״ל החברה מקבלת הצעת מחיר מפורטת ממספר קבלנים העובדים בצוות SafetyNet ארה״ב.
בתקופת הבדק יתבצע וידוא נוסף של רווחיות הנכס – שכירות, מחיר ביחס לשוק, אזור וכלל המידע הרלוונטי.

תקופת סגירה

חברת “הטייטל” הממונה על העסקה עורכת בדיקת שעבודים, עיקולים, חובות ובעיות רישומיות. לאחר הבדיקה תוציא החברה ביטוח לכל החיים על כל בעיה רישומית/פיננסית עתידית.
בשלב זה על המשקיע להעביר את הכסף לרכישה – כלל ההעברות הכספיות נעשות בעזרת חשבון נאמנות ומבטיחות מקסימום בטחון לכספי המשקיע.

העברת בעלות

חברת “הטייטל” תעביר את הבעלות וכספי הרכישה ותוציא רישום רשמי בטאבו לחובת המשקיע (Warranty Deed)

שיפוץ

המשקיעים מקבלים תמונות וסרטונים המצביעים ומציגים את ההתקדמות מהשיפוץ. חברת SafetyNet מפקחת ומנהלת את כלל עבודות השיפוץ שנעשות לאורך כל התקופה.

תחילת שיווק והשכרה

החברה אחראית על מעבר הנכס לחברת ניהול אמינה ומקצועית. חברת הניהול מחויבת לצלם תמונות ולהתחיל לשווק להשכרה. החברה תאתר ותבחן שוכרים רלוונטיים בעזרת הבדיקות המקובלות (דו”ח קרדיט, דו”ח עבר פלילי, בדיקת מקום העבודה הנוכחי והמקומות הקודמים, גובה המשכורת, בדיקת מקומות מגורים קודמים ועוד), ברגע אישור השוכר החברה תיקח מהשוכר פיקדון ותרשום את מצב הבית בכניסה של הדייר. לאחר כניסת הדייר, חברת הניהול תשלח דו”חות חודשיים, תבקר בבית ותנהל את כל ההתנהלות מול הדייר באישורו של המשקיע.

כלל הכספים יועברו לחשבון נאמנות על שם קרן אדמוני בארה״ב
חתימה על חוזה נאמנות נדרשת לפני העברת הכספים
העסקה מלווה ע״י Clearshift, רו״ח גדי סולומוביץ ועו״ד קרן אדמוני

מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם